Par mums


Par uzņēmumu

Uzņēmums „CNCWeld” veic jebkādas sarežģītības izstrādājumus no metāla (balsteņi, atloki, rezervuāri līdz 2000 l). Veicam ražošanas un remonta pakalpojumus, kā arī senlietu restaurāciju, misiņa lējumus un metāla ķīmisko pārklāšanu.

Mūsu konstruktori palīdzēs jūsu idejas vai skices pārvērst rasējumos. Ja jums ir jau gatavi rasējumi, tas paātrinās pasūtījuma izgatavošanu. Rasējumus jūs varat atsūtīt *.DWG (AutoCAD) vai *.SLDPT (SolidWorks) formātā.

Mūsu uzņēmumā ir ne tikai standarta urbšanas un griešanas iekārtas, bet arī frēzēšanas un virpošanas CNC (Computer Numerical Control) darbgaldi un citas nepieciešamās iekārtas.

Izstrādājumu un metāla konstrukciju metināšanā mēs izmantojam tikai mūsdienīgas metināšanas iekārtas – tā ir argona – lokveida, gāzes, kā arī pusautomātiskā metināšana.

Detalizēta informācija par izgatavošanas izmaksām, termiņiem un nosacījumiem tiek sniegta tikai pēc detalizētas pasūtījuma izskatīšanas. Visi darbi tiek novērtēti individuāli un ir atkarīgi no pasūtījuma nosacījumiem un sarežģītības.

Mēs strādājam tikai ar drošiem un pārbaudītiem metāla piegādātājiem.

Mūsu kompānija “CNCWeld” aktīvi piedalās nozīmīgākos industriālos projektos visas Latvijas teritorijā. Mēs strādājam ar labākajām celtniecības kompānijām, arhitektiem, dizaineriem un māksliniekiem. Mēs esam lepni, ka piedalījāmies tādos projektos, kā:

Mākslas muzejs "Rīgas Birža"

Rīgas Doms

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Rīgas Jūgendstila muzejs

Kuldīgas novada muzejs

Ventspils poliklīnika (Gada projekts)

"Ģipša Fabrika" rezidences

Royal Hotel (Tērbatas iela 78, Rīga)

Valsts Ieņēmumu Dienesta ēka (Talejas iela 1, Rīga)

Rīgas Krievu teātris

Baltic International Bank (Grēcinieku iela 6, Rīga)

Paldies par Jūsu uzmanību un uz tikšanos!